Webové stránky a prezentace

Webová prezentace je v současné době základním prostředkem pro zviditelnění vaší firmy. WWW stránky jsou místem prvního kontaktu vašich zákazníků s vámi a je to vaše výkladní skříň. Kvalitní webová prezentace má poutavý a použitelný webdesign, hodnotný obsah a je viditelná pro vyhledávače.

Obraťte se na spolehlivého partnera

Využijte našich dlouholetých zkušeností při přípravě vaší webové prezentace. Nezáleží na tom, jestli požadujete malý produktový web, firemní www stránky nebo rozsáhlý webový portál. Do každého projektu se pustíme s radostí a maximálním odhodláním splnit vaše přání a dosáhnout kvalitního výsledku.

Jak tvoříme úspěšné www stránky a prezentace

Důsledná příprava

Přípravu nepodceňujeme ani u těch nejmenších www stránek. Vždy s vámi konzultujeme co od internetové prezentace očekáváte a jaké máte představy. Analyzujeme vaše potřeby, současný stav a konkurenci.

Analýza cílů

Analyzujeme a konzultujeme s vámi cíle, kterých chcete dosáhnout. Připravíme strategii jak je efektivně naplnit.

Přitažlivý webdesign

Na základě analýz z přípravné fáze vytvoříme tzv. wireframe, který specifikuje uspořádání ovládacích prvků. Na jeho základě vytvoříme unikátní, intuitivní a zároveň atraktivní design.

Funkčnost a použitelnost

U návrhu webdesignu nehledíme pouze na jeho atraktivitu, myslíme také na jeho funkčnost a použitelnost. Každý ovládací prvek bude umístěn tam, kde ho uživatel očekává a jeho zrak upoutáme vždy na ty nejdůležitější informace. Vaši návštěvníci budou vaše stránky milovat.

Řešení na nejvyšší úrovni.

Při řešení každého projektu spojujeme naše dlouhodobé zkušenosti s nejnovějšími poznatky a moderními technologiemi. Výsledkem jsou rychlé a stabilní www stránky, které obstojí v nejnáročnějších podmínkách. Důraz klademe na bezpečnost a odolnost vůči kybernetickým útokům.

Dodržování standardů

Striktně dodržujeme všechny mezinárodně uznávané standardy pro tvorbu webu. Kód www stránek je vždy validní a zobrazuje se v každém prohlížeči stejně. Dodržování standardů mimo jiného zlepšuje přístupnost webu i pro lidi s určitým postižením (např. poruchy zraku apod.)

Moderní redakční systém

Webové stránky dodávame s moderním a uživatelsky přívětivým redakčním systémem. Ten vám umožní jednoduchou správu obsahu vašich stránek.

Optimalizace pro vyhledávače - SEO

Zdrojový kód stránek optimalizujeme tak, aby byl přístupný a viditelný pro vyhledávače. Nezapomínáme ani na obsah webu, který také optimalizujeme s ohledem na zvolená klíčová slova, čímž posilujeme pozici www stránek ve výsledcích vyhledávání.

Poutavý obsah

Sestavit obsah web stránek tak, aby byl srozumitelný, stručný, přehledný a zároveň poutavý není jednoduchý úkol. Pokud si na tuto činnost netroufnete sami, postaráme se o kvalitní obsah my. Pro váš web připravíme výstižný a úderný obsah, který posune váš web o třídu výš a kromě lepší pozice ve vyhledávačích umožní vašim návštěvníkům rychle najít požadované informace.

Správa obsahu a internetový marketing

Odevzdáním hotových www stránek naše práce nekončí. Zabezpečíme pro vás kompletní správu obsahu vašeho webu. Sledováním a analýzou statistik umíme reagovat na aktuální situaci a upravovat obsah dle potřeby tak, abychom udrželi náskok vašich stránek před konkurencí.

Chci webovou prezentaci

Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo některého z našich kontaktů a svěřte vaši webovou prezentaci do našich rukou. Postaráme o její úspěch v on-line světe.

Napište nám

→