O nás

Jsme mladá progresivní společnost se zaměřením na komplexní webové a mobilní řešení. Vytváříme weby, responzivní weby, mobilní weby, e-shopy, webové aplikace a mobilní aplikace. Pro všechny naše internetové projekty poskytujeme prostor ve formě webhostingu, virtuálních či dedikovaných serverů. Instalujeme, spravujeme, optimalizujeme a zabezpečujeme servery. Naši team leadři sbírají zkušenosti v oblasti IT již více než deset let a jsou připraveni řešit ty nejtěžší úkoly.

Netsektor s.r.o.

Společnost Netsektor s.r.o. byla založena v roce 2011 se sídlem v Praze. V oblasti webu, e-commerce a vývoje aplikací nás ale potkávate již více než deset let. Do roku 2011 jsme v této oblasti působili jako nezávislí konzultanti. Podíleli jsme sa na vývoji rozsáhlých projektů jak v komerční sféře tak v oblasti státní správy. Jsme připraveni naše bohaté zkušenosti využít při řešení vašich projektů.

Team Leaders

Jan Sklenář
Služby pro web
Miroslav Baloga
Služby pro web
Rastislav Macko
Servery a infrastruktura

Tým Mobile Corner

Vzestup mobilních technologií a zvyšující se počet přístupů na web z mobilních zařízení v posledních letech nás přivedl k myšlence rozšířit naše služby tímto směrem. Zaměřili jsme se na responzivní web design a vývoj mobilních verzí webů, kde uplatňujeme naše dlouholeté zkušenosti a vášeň pro nejnovější technologie. Kromě toho jsme náš tým rozšířili o odborníky na aplikace pro chytré telefony a jsme připraveni realizovat i ty nejnáročnější projekty. Více o Mobile Corner.

3 důvody proč spolupracovat s námi

  • Řídíme se nejnovějšími trendy, našimi zkušenostmi a vašimi požadavky.
  • Každý projekt je pro nás výzvou a váš úspěch je naším cílem.
  • Spokojíme se jen s perfektními výsledky a klademe maximální důraz na kvalitu řešení.