iStoresfirmam.cz

iStoresfirmam.cz

www.istoresfirmam.cz

Ve spolupráci s agenturou Enjoy Proudction jsme realizovali web pro podporu prodeje Apple řešení ve firemním prostředí. Klientem je společnost iStores, největší Apple Premium Reseller v České republice a na Slovensku. Maximální důraz byl kladen na korektní zobrazení prezentace na PC, tabletu a chytrém telefonu.

design: Netsektor   code: Netsektor

iTouchyou.cz

iTouchyou.cz

www.itouchyou.cz

V rámci kampaně při otevření nové prodejny iTouch Apple Premium Reseller v Olomouci jsme pro agenturu Enjoy Production vytvořili microsite s videosoutěží o iPad mini. V této soutěži uživatelé hlasovali pro videa, které přišli natočit do vyhrazených iTouch chillout zón. Konverze videí i jejich streaming probíhal na našich vlastních serverech.

design: Netsektor   code: Netsektor

Scmagazine.cz

Scmagazine.cz

www.scmagazine.cz

Pro Smart Cities, nový magazín o chytrých technologiích pro efektivnější správu měst a obcí, jsme vytvořili jeho webovou formu včetně redakčního systému na míru. Design webu je optimalizován pro pohodlné prohlížení na tabletu a drží linii tištěné formy magazínu.

design: Kolektiv Studio   code: Netsektor

Fashionweekend.cz

Fashionweekend.cz

www.fashionweekend.cz

Ve spolupráci s Kolektiv Studio jsme realizovali web pro prestižní Prague Fashion Weekend. Progresivní “One page design” umožňuje okamžitou navigaci mezi jednotlivými sekcemi celé prezentace. Součástí řešení je rozsáhlé rozhraní pro administraci, které umožňuje komfortní editaci kompletního obsahu webu.

design: Kolektiv Studio   code: Netsektor

Exisport

Exisport

Pro největší řetězec se sportovním oblečením na Slovensku jsme převzali správu serverů a poskytování hostingu jak pro webové prezentace, tak pro kompletní emailové řešení na míru.

Manua.eu

Manua.eu

www.manua.eu

Pro architektonické studio Manua jsme vytvořili moderní prezentaci zaměřenou na silnou vizuální komunikaci referenčních projektů. Při realizaci jsme využili moderních multimediálních technologií v souladu s aktuálními HTML5 standardy. Velký důraz byl kladen na jednotný vzhled webu při různém rozlišení displeje počítače.

design: Manua   code: Netsektor

AVEX Ski

AVEX Ski

www.avexski.cz

Pro ski servis Avexski jsme realizovali redesign webu, který již neodpovídal současným požadavkům na moderní prezentaci. Zaměřili jsme se na jasnou vizuální komunikaci třech hlavních služeb ski servisu. Cílem nového designu bylo rovněž vystihnout dynamiku lyžování a horskou atmosféru.

design & code: Netsektor

Studenta

Studenta

Pro největší magazín pro studenty v České republice zajišťujeme kompletní správu serverové infrastruktury, analýzy existujících řešení a optimalizaci pro vysoký výkon a dostupnost.

Mobile Corner

Mobile Corner

www.mobilecorner.cz

V rámci podpory našich služeb zaměřených na chytré telefony a tablety jsme vytvořili speciální web, který se věnuje výhradně této problematice.

Design & code: Netsektor

Ambasáda republiky Ghana

Ambasáda republiky Ghana

www.ghanaembassy.cz

Pro ambasádu republiky Ghana jsme vytvořili novou webovou prezentaci s redakčním systémem.

design & code: Netsektor

Serverová farma Leris

Serverová farma Leris

Pro společnost Leris s.r.o. zajišťujeme kompletní správu serverové farmy. Poskytované služby zahrnují konzultace, návrhy technických řešení a jejich následnou realizaci a správu.