Webové aplikace na míru

Představte si, že rozšiřujete své internetové aktivity a dostanete se do fáze kdy vám již vaše webová prezentace nebo e-shop nepostačují. Chcete-li realizovat jakýkoliv on-line systém, například inzertní nebo slevový portál, jsou aplikace na míru odpovědí na vaše potřeby.

Jsme připraveni realizovat jakýkoliv nápad, který přesahuje běžné webové prezentace a online obchody. Pro naše zákazníky vytváříme rezervační systémy, inzertní a slevové portály, realitní servery, intranetová řešení nebo podnikové informační systémy. Ať už se rozhodnete podnikat na internetu nebo potřebujete zefektivnit vaše firemní procesy, vždy se na nás můžete obrátit. Vaše požadavky umíme transformovat do spolehlivých on-line systémů.

Vsaďte na spolehlivého partnera

Vyvineme pro vás aplikaci přesně dle vašich požadavků s použitím nejmodernějších a ověřených technologií. Striktně dodržujeme osvědčené postupy vývoje software a vždy klademe maximální důraz na lehkou údržbu, rozšířitelnost aplikací a v neposlední řadě na kvalitní webdesign v souladu se špičkovou použitelností. Rozsáhle projekty si vyžadují důsledný přístup a dlouhodobou spolupráci. I pro vás a váš projekt se rádi staneme dlouhodobým strategickým partnerem.

Příklady webových aplikací na míru

  • inzertní portál
  • slevový portál
  • rezervační systém
  • on-line katalog
  • realitní server
  • informační portál / web magazín
  • automobilový konfigurátor
  • sociální síť
  • on-line TV

Jak vytváříme úspěšné webové aplikace?

Důkladní příprava

Přípravu nepodceňujeme ani u těch nejmenších projektů. Vždy s vámi konzultujeme vaše požadavky a zjišťujeme co nejvíce informací od vás a budoucích uživatelů produktu.

Analýza cílů

Analyzujeme a konzultujeme s vámi cíle, kterých chcete dosáhnout. Připravíme strategii jak je efektivně naplnit.

Funkčnost a použitelnost

U návrhu aplikací vždy myslíme na funkčnost a použitelnost. Každý ovládací prvek je umístěn tam, kde ho uživatel očekává.

Řešení na nejvyšší úrovni

Při řešení každého projektu spojujeme naše dlohodobé zkušenosti s nejnovějšími poznatky a moderními technologiemi. Výsledkem jsou rychlé a stabilní aplikace, které obstojí v nejnáročnějších podmínkách. Důraz klademe na bezpečnost aplikací a jejích odolnost vůči kybernetickým útokům.

Testovací provoz

Všechny části aplikace před jejich uvedením do provozu důkladně testujeme. V momentě kdy aplikace nevykazuje žádné chyby a nedostatky, dochází k jejímu uvedení do testovacího provozu. V této fáze aplikaci testují reální uživatelé pomocí uživatelských testů.

Údržba a rozvoj

Úspěšným odevzdáním aplikace naše práce nekončí. Zabezpečíme pro vaši aplikaci kvalifikovanou správu a údržbu a jsme nadále připraveni přijímat vaše požadavky a aplikaci rozšiřovat a vylepšovat.

Chci webovou aplikaci nebo konzultaci

Potřebujete webovou aplikaci, dlouhodobého partnera pro váš online-byznys nebo se chcete dozvědět, jestli je webová aplikace na míru odpovědí na vaše požadavky? Neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře nebo některého z našich kontaktů. Rádi vás vyslechneme, poskytneme vám nezávaznou konzultaci a nalezneme ideální řešení pro váš projekt.

Napište nám

→