Mobilní aplikace

Vědeli jste, že každý den se celosvětově prodá přes 1,5 milionů chytrých telefonů a tabletů? Počet uživatelů mobilních zařízení každým dnem roste a všichni chtějí být online a mít k dispozici nejrůznější informace. Mobilní aplikace jsou šikovným nástrojem jak jim tyto informace jednoduše, rychle a efektivně doručit.

Je mobilní aplikace vhodná pro mne?

Chytré telefony a tablety přinášejí díky dotykovému ovládání zcela novou formu interakce s uživatelem. Ve spojení se zabudovaným fotoaparátem, GPS, gyroskopem, kompasem a dalšími funkcemi nabízí  nebývalé možnosti pro inovativní řešení. 

Zaujměte své potenciální zákazníky promyšlenou mobilní aplikací s prezentací vašich služeb nebo produktů. Dejte svým zákazníkům možnost nakupovat odkudkoli. Umožněte klientům kdykoli nahlédnout do vašeho katalogu produktů. Zpřístupněte váš informační systém prostřednictvím mobilní aplikace a zvyště tak produktivitu celého týmu. Nebo posilněte povědomí o své značce či novém produktu kreativní aplikací.

Mobilní aplikace

Výhody mobilních aplikací

  • snadné a rychlé spuštení přes ikonu na displeji telefonu nebo tabletu
  • velmi rychlá odezva
  • komfortní ovládání
  • využití všech možnosti chytrých zařízení jako jsou fotoaparát, určení polohy, gyroskop apod.
  • jednoduchá distribuce aplikace k mnoha uživatelům přes app markety

Markety obsahují přes 700 000 různých aplikací, měsíčně je jich staženo více než 3 mld. a každým dnem vznikají další aplikace.

Platformy pro mobilní aplikace

V současné době je v mobilních zařízeních zastoupeno několik platforem. Momentálně nejrozšířenější jsou Android od Google a iOS známý ze zařízení iPhone a iPad od společnosti Apple. Mezi další patří Blackberry, Symbian a v neposlední řadě dlouho očekávaný Windows Phone 8.

Každá platforma má svá specifika, podle kterých se aplikace vyvíjejí. Pro instalaci a spuštění na různých zařízeních je proto nezbytné vyvýjet mobilní aplikaci pro každou platformu.

Chci mobilní aplikaci

Pokud vás mobilní aplikace zaujaly a vidíte v nich potenciál k rozšíření svého byznysu, ke zvýšení prodeje nebo k posílení povědomí o vaší značce, neváhejte se na nás obrátit. Vyvineme pro vás aplikace pro nejrošířenejší platformy

  • Android
  • iOS
  • Windows phone
  • Blackberry


Obraťte se na nás s vaším projektem a my se postaráme o jeho úspěch v mobilním světě. Chcete-li od nás konzultaci nebo nabídku, využijte kontaktní formulář nebo některý z našich kontaktů.

Napište nám

→